Wszystko, co powinniście wiedzieć

KONSULTACJE

Początek, to rozmowa. Wspólna wizja i uzgodnienie szczegółów. Konsultacje mogą przebiegać zdalnie, jeśli jesteście poza granicami Polski, lub na żywo, przy filiżance dobrej kawy.

Wasz dzień

Wszystko co robię, projektuję wspólnie z Wami. Pokazujemy Wam najnowsze trendy, dzielę się z Wami doświadczeniem i podpowiadam Wam najlepsze pomysły.

Finał

Moje fotografie to starannie dobrane i wyselekcjonowane kadry, które otrzymujecie w formie cyfrowej oraz w formie wydrukowanej foto książki.

ZAKRES USŁUG

Pozornie wydawać się może, że zdjęcia ślubne to banalny temat , nic bardziej mylnego. Każdy ślub jest wyjątkowym wydarzeniem, a zdjęcia mają te chwile uwiecznić. Z uwagi na indywidualne podejście, moje prace różnią się od siebie.

Staram się unikać sztampowych rozwiązań i zawsze szukam własnej drogi. Zakres mojej pracy może obejmować przygotowania przed ślubem w domu Panny Młodej i Pana Młodego, ceremonię w Kościele, przyjęcie weselne aż po sesję plenerową – w zależności od potrzeby Pary Młodej.

O pełną ofertę reportażu ślubnego proszę pytać na mój email lub telefon.

JAK PRACUJĘ

Uwielbiam fotografować ludzi, ich emocje i chwile, które są dla nich najważniejsze w życiu. Dzięki fotografii ślubnej mogę być uczestnikiem tych pięknych chwil, spędzić więcej czasu z parą młodą, poznać ich historię, zwiedzić z nimi kawałek świata…

Ważne jest dla mnie uchwycenie na zdjęciach momentów, które pokażą panującą tego dnia atmosferę, zabawę i uczucia. Wierzę, że dzięki temu zdjęcia mają duszę i wywołują emocje za każdym razem gdy na nie spojrzymy.

Referencje naszych klientów

Piękne zdjęcia, świetny film. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi!
Cieszymy się że byli Państwo z nami w tym najpiękniejszym dla nas dniu i uwiecznili to tak pięknie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Klaudia Bąk
Pani Młoda
Zdecydowanie polecam każdemu ! Piękne zdjęcia wysokiej jakości i bardzo dobrze nagrane video.
Pełen profesjonalizm!
Jeszcze raz wielkie dzięki !😊😊
Wiola Dunaj
Pani Młoda
Wyrazy uznania dla Pani i Pana fotografa za włożoną pracę aby uzyskać tak zaskakująco świetny efekt końcowy który trafił do naszych rąk. Dziękujemy za profesjonalizm w obsłudze i jakości materiału. Polecam każdemu tą firmę. 🙂
Michał Mówiński
Pan Młody
Piękne zdjęcia, najpiękniejsza pamiątka naszego ślubu.
Marzena Filipak
Pani Młoda
Polecam w pełni pracę fotografa wraz z kamerzysta w 100 %, jakość filmu i zdjęć genialna, bardzo szybka realizacja zdjęć i filmu, wszyscy goście uchwyceni zarówno jak i na filmie tak i na zdjęciach jednym słowem profesjonalizm 🙂 polecam każdemu kto zastanawia się nad przyszłym weselem współpracę z nimi 🙂
Wojciech Szul
Pan Młody
Super kontakt z fotografem, który robi ekstra zdjęcia. szybka obróbka zdjęć, które dostajemy w eleganckim opakowaniu.
Bardzo polecam!
Małgorzata Panek
Pani Młoda
Moja pasja, z czasem przerodziła się cudowną w prace dla innych.
Jestem zaszczycony, że mogę towarzyszyć Wam,
w najpiękniejszych chwilach Waszego życia.
Łukasz Żebracki
CEO